У Вінниці відбудеться лекція «Що таке сучасне мистецтво і навіщо воно потрібне бізнесу?».

17:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 19 червня відбудеться лекція на тему «Що таке сучасне мистецтво і навіщо воно потрібне бізнесу?».

Як йдеться в анонсі на сторінці “ПІЧі”, лектором виступить Ольга Балашова.

 

 

– Незалежно від того, як ви ставились до сучасного мистецтва раніше, ця лекція відкриє вам ще один спосіб дивитись на нього:

Мистецтво може бути найточнішим діагностичним та аналітичним інструментом в розумінні куди рухається світ та які соціальні, політичні та наукові тренди визначатимуть його завтра. Варто лише знати куди скеровувати свій погляд та як вибудовувати свої стосунки з митцями та інституціями, – йдеться в анонсі.

 

Ольга Балашова (PhD) – мистецтвознавиця, кураторка, викладачка. Співзасновниця та Голова правління ГО МСМ/MOCA NGO та Ukrainian Museum of Contemporary Art / UMCA. Співкураторка проєктів Архіву мистецтва воєнного стану, Культура пам’яті в повоєнній Україні та інших проєктів. 2017-2020 – заступниця Генерального директора Національного художнього музею України. З 2019 року – викладачка Києво-Могилянської бізнес школи. Сфера наукових інтересів: мистецтво та культура ХХ-ХХІ століття, мистецтво нових медіа, неофіційне радянське мистецтво.

Лекція відбудеться 19 червня, о 17:00, в коворкінгу “CHERDAK” (Соборна, 24, ТРЦ Sky Park, 8 поверх, коворкінг). Долучитися можна, зареєструвавшись за посиланням та пройшовши анкетування ТУТ.

Організатори зустрічі: Мистецьке об’єднання «ПЛАЙ» у рамках проєкту «Є Розмова». Проєкт реалізується у межах програми Британської Ради «Підтримка креативної економіки».

Фото організаторів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.