У Вінниці відбудеться «фестиваль відповідальності» для молодих батьків

11:19
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вже наступної неділі, 27 листопада, у Вінниці відбудеться Фестиваль відповідального батьківства «В сімейному колі». Захід покликаний поінформувати батьків щодо того, яким чином можна налагодити стосунки батьків та дітей, а також як у сучасному світі сім’ї готуються стати батьками.

У Вінницькій обласній філармонії «Плеяда» будуть обговорюватись теми стосовно вагітності, батьківства, виховання, розвитку та здоров’я дітей, відродження сімейних цінностей та культури спілкування в родинах.

Зокрема, учасники Фестивалю шукатимуть шляхи вирішення проблем, з якими стикають батьки і майбутні батьки:

  • Власний досвід взаємодії з батьками, який не завжди є успішним;
  • Недостатній рівень знань із ефективної комунікації та побудови довірливих відносин з дітьми;
  • Надмірна кількість інформації в просторах інтернету, з якої важко вибрати, що саме підходить в конкретну сім’ю;
  • Велика кількість дороговартісних навчальних тренінгів для батьків, які не усі батьки можуть собі дозволити;
  • Відсутність розуміння ефективної взаємодії батьків і дітей.

Як зазначає організатор Фестивалю, голова ГО «Територія мам» Валентина Ткачук, знайти щось корисне для себе та своєї родини під час заходу зможе кожен охочий.

  • Фестиваль відбудеться під гаслом «Проведи вихідний в сімейному колі», що передбачає не тільки цікаве дозвілля, а й обмін досвідом між батьками. Також запрошені спеціалісти, що працюють з родинами, з дітьми, з вагітними жінками, а також вихователі, вчителі та працівники позашкільних навчальних закладів, – повідомляє Валентина Ткачук.

Захід триватиме з 10.00 до 19.00 у «Плеяді» (вул. Хмельницьке шосе, 7). Вхід вільний. Організатори запрошують батьків з дітьми до 14-ти років. Для участі у Фестивалі потрібна попередня реєстрація.

Організатор Фестивалю – ГО «Територія мам», яка з 2012 року проводить подібні заходи. Фестиваль відбудеться за підтримки Британської ради в рамках програми «Активні громадяни». Партнери: БФ «Подільська громада», ГО «Творчі люди», ГО «Гармонія», Сімейна школа економіки.

Головне фото – bbc.com