× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться фестиваль “Відкрита ніч “Дубль 21”

11:29
Автор: Микола Геркалюк

Стрічки з кінофестивалю “Відкрита ніч”, який відбуватиметься наприкінці тижня в Києві можна буде переглянути і у Вінниці.

В ніч з 30 червня на 1 липня на площі Гагаріна одночасно з Києвом та ще 80 майданчиками в Україні й за кордоном демонструватимуть короткометражні фільми українських режисерів. Це відбуватиметься в рамках кінофестивалю “Відкрита ніч “Дубль 21”.

Всі фільми, що братимуть участь у конкурсі, змагатимуться за дві фінансові нагороди. Головна нагорода фестивалю становить 50 000 гривень, наданих Генеральним партнером “Райффайзен Банком Аваль”, та коштів, зібраних у “Фонді взаємодопомоги”. Головного переможця фестивалю та приз розміром 50 000 грн. визначатиме журі. Того, хто виграє кошти, зібрані у “Фонді взаємодопомоги”, цього року визначатиме найсуворіший критик – глядач, шляхом SMS-голосування, – йдеться у описі події.

Програма ночі кіно:

Конкурсні і позаконкурсні програми, складені з нових фільмів як дебютантів, так вже й відомих митців.

  • Конкурс ігрових фільмів – 9 стрічок;
  • Конкурс документальних фільмів – 7 стрічок;
  • Конкурс анімаційних фільмів – 5 стрічок;
  • Позаконкурсна програма – 5 стрічок.

Стрічки розповідають про життя в умовах війни, перше кохання тощо.

Ретроспективна частина фестивалю.

Тут представлять програму на підтримку Олега Сенцова та інших українських політв’язнів. Окрему увагу зосередять на фрагментах фільмів про Крим. Програма “Кантер: пам’ятаємо” буде присвячена пам’яті українського режисера Леоніда Кантера. Тут покажуть фрагменти з фільмів “Війна за свій рахунок” та “Добровольці Божої чоти”.

В якості сюрпризу для глядачів продемонструють трейлери українських фільмів, які невдовзі мають вийти в прокат.

Спецпоказ фільмів проекту “Дивись українське – твори своє майбутнє!”. Мета проекту – сприяння розвитку українського кінематографу.

Подія розпочнеться 30 червня о 22:00 на площі Гагаріна (перед кав’ярнею “Чорна кішка, білий кіт”) та триватиме до 10-ої ранку 1 липня. Вхід вільний.  

Читайте також: «Відкрита ніч» у вільному просторі: як зустрічали світанок у Вінниці після ночі кіно у підвалі

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.