У Вінниці відбудеться авторська екскурсія виставкою про Незалежність

17:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 13 лютого відбудеться авторська екскурсія виставкою «Вінниця. Україна. Незалежність». Цей проєкт присвячений вінницькому контексту відновлення української Незалежності та охоплює кінець 1980-х – початок 1990 років.

Як повідомляє Музей Вінниці, екскурсію вестиме автор виставкового проєкту, заступник директора Музею Вінниці з наукової роботи Сергій Гула.

Гласність, антиалкогольна кампанія, мітинги та спроби їх заборонити, політичні голодування, перші альтернативні вибори ще до Верховної Ради УРСР та перші вибори Президента України, підняття українського прапора у Вінниці вперше за майже 70 років та демонтаж пам’ятника Лєніну – про все це та значно більше ви зможете довідатись, завітавши на виставку, – йдеться у дописі.

Захід розпочнеться 13 лютого, о 17:30, у Вежі Артинова, що розташована по вулиці Миколи Оводова, 20. Квитки коштують 30 гривень для дорослих та 15 гривень для дітей. Придбати їх можна безпосередньо перед початком екскурсії. Вхід для військовослужбовців, ветеранів та їхніх дітей безкоштовний.

Зазначено, що кількість місць обмежена. Тому квитки необхідно бронювати собі у коментарях під ЦИМ дописом.

Фото – зі сторінки Музею Вінниці у Facebook

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.