У Вінниці відбудеться 30-й Відкритий кубок міста з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

17:13
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці стартує 30-й Відкритий кубок міста з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?». Під час змагань планують зібрати кошти на підтримку ЗСУ. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, долучитись до ігор «Що? Де? Коли?» на призи міського голови можуть команди школярів, студентів та старшої категорії.

– Справжня Кришталева сова, зіркові гості та ексклюзивні подарунки, – анонсують організатори.

Змагання відбуватимуться у два етапи: 22 та 23 жовтня. У команді має бути не менше шести осіб. Завдання команд – письмово дати правильну відповідь на поставлені запитання (час обдумування – одна хвилина і 10 секунд на запис відповіді).

Організатори наголошують, що для участі потрібно зареєструватися завчасно, адже кількість місць в обидва дні обмежена місткістю ігрових залів та сховищ. У разі надлишку заявок перевага буде у команд, що зареєструвались раніше.

Програма

Першими у «Що? Де? Коли?» зможуть позмагатися школярі 7-9 та 10-11 класів. Зазначено, що до останньої категорії належать також студенти та учні 1-го та 2-го курсів ПТУ та коледжів.

Дата і час гри: неділя, 22 жовтня, 12:00.

Місце проведення: Вінницька гімназія № 24 (вул. Анатолія Бортняка, 3, мікрорайон «Поділля»).

У грі «Що? Де? Коли?» серед молодіжних та дорослих команд приймають заявки у студентському та загальному заліках.

Дата і час гри: понеділок, 23 жовтня, 18:30.

Місце проведення: головний корпус Донецького національного університету імені Василя Стуса, актова зала (вул. 600-річчя, 21).

На наступному етапі кращі 10 команд за підсумками гри «Що? Де? Коли?» у своїх категоріях отримують право на участь у «Брейн-рингу».

Дата і час гри: вівторок, 24 жовтня, 14:00 для шкільних команд і 18:30 для дорослих відповідно.

Місце проведення: ЗК «Міський Палац мистецтв» (вул. Стрілецька, 44). Команди зіграють 1/4, 1/2, матч за 3 місце та фінал з гри «Брейн-ринг».

Кульмінацією ігрового тижня стануть фінали з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», що відбудуться у четвер, 26 жовтня (о 14:00 для шкільних команд і о 18:30 для дорослих відповідно) в ресторані «Mont Blanc» (вул. Соборна, 34).

– Саме за підсумками цих змагань визначаться головні переможці, на яких відразу ж очікуватиме урочиста церемонія нагородження. Гарантувати собі участь у фіналі зможуть 12 кращих команд відбіркових ігор, втім будуть і додаткові можливості потрапити у фінал, про що розповімо окремо! – пояснив директор ЗК «Міський Палац мистецтв» Євген Майданник.

Також вказано, що організатори планують за підсумками 30-го Відкритого кубку міста зібрати та передати Збройним Силам України 30 тисяч гривень. Як уточнив Євген Майданник, під час заходів гравці та гості зможуть долучитись донатом до допомоги нашим Захисникам та Захисницям.

Попередня реєстрація на Кубок для всіх категорій учасників обов’язкова до 20 жовтня за ЦИМ посиланням.

Контакти: 098 479 72 52, 063 668 67 68 (viber, telegram).

Турніри організовує ЗК «Міський Палац мистецтв» за підтримки Вінницької міської ради, департаментів культури та освіти ВМР.

Афіша – з сайту ВМР, головне ілюстративне фото – з архіву Vежі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.