У Вінниці відбудеться 11-й Red Brunch День Донора від Фонду Яніни Соколової.

13:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 25 червня відбудеться 11-й Red Brunch День Донора від Фонду Яніни Соколової. Учасники зможуть здати кров для порятунку життів військових, а також отримати смаколики та подарунки.

Як йдеться в анонсі організаторів, мета заходів — рятувати життя та культивувати свідоме донорство в Україні.

Вказано, що з 2019 року команда “Фонду Яніни Соколової” змінює стереотипні уявлення людей про донорство, проводячи події Red Brunch у великих офісах соціально відповідальних компаній, приміщеннях готелів, хабів, з частуванням для донорів до і після кроводачі, нетворкінгом та заохочувальними подарунками. За час діяльності 2 828 донорів поділилися своєю кров’ю, що дало змогу врятувати понад 8 484 життів.

Частуватимуть донорів та команду медиків на події Сім’я Ресторанів Діми Борисова GastroFamily, Smakuli та Rotary Club Vinnytsia Postup.

Red Brunch відбудеться 25 червня, з 10:00 до 12:00, у вінницькому Veteran Hub за адресою: м. Вінниця, Славетна 29 (8-го Березня).

Аби взяти участь у події і здати кров, необхідно зареєструватися за посиланням ТУТ.

Важлива інформація

Українці також можуть реєструватися на ДонорUA, знаходити своє місто та зручно планувати донації в особистому кабінеті. Відповіді на питання з приводу донорства крові можна знайти за посиланням. Якщо немає можливості здати кров, можна задонатити на розвиток донорського руху ТУТ.

Детальніше про те, хто може бути донором та як підготуватися до здачі крові – за ЦИМ посиланням. Пам’ятка донора – за ЦИМ посиланням.

У Вінниці здати кров також можна у Вінницькому обласному центрі служби крові (вулиця Пирогова, 48). Забір крові у Центрі відбувається з понеділка по п’ятницю (з 8:00 до 15:00) та щосуботи (з 8:00 до 14:30). Контактні телефони: +38 0432 551 575 та +38 067 492 00 34.

Фото організаторів