У Вінниці ветерану російсько-української війни вручили сертифікат на купівлю автомобіля

16:09
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

До Дня Захисників і Захисниць України у Вінниці вручили сертифікат на придбання автомобіля ветерану російсько-української війни Володимиру Бевзюку. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, сертифікат ветерану вручив 28 вересня секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Зазначено, що нагороджений Володимир Бевзюк – військовий льотчик. У 2014 році він брав активну участь у звільненні міст Ізюм, Бахмут, Попасна, Первомайськ. Був поранений під час запеклого бою під містом Іловайськ Донецької області. Потрапив у полон. На щастя, в ході обміну Володимир Максимович повернувся додому.

За бездоганну службу він отримав відзнаку «Ветеран військової служби». Наразі є активним учасником Вінницького КІШ Українського козацтва.

– Коли зателефонували і сказали, що мені вручатимуть сертифікат на придбання автомобіля, це було неочікувано. І хоча сам я вже навряд чи сяду за кермо через стан здоров’я, у мене є чотири доньки, які зможуть возити мене. Тому купувати автівку будемо велику, щоб влізла вся велика родина, – розповів Володимир Бевзюк.

– До Дня Захисників і Захисниць, а також Українського козацтва ми традиційно вручаємо нашим Героям сертифікат на автомобіль. Сьогодні від Вінницької міської ради, міського голови Сергія Моргунова та усієї нашої громади ми дякуємо нашим Героям, які боронять суверенітет України, захищають нас та дають можливість спокійно спати, працювати та розвивати наше місто. Дякуємо, цінуємо вас та спільно наближаємо Перемогу, – цитують Павла Яблонського.

Загалом, нагадують у міськраді, традиція вручати сертифікати на придбання авто для учасників російсько-української війни, особам з інвалідністю внаслідок війни існує у Вінниці з 2014 року. За цей період, зазначає директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова, було виділено кошти на придбання 20 авто.

Матеріальна допомога для придбання легкового автомобіля призначається за поданням Спілки учасників бойових дій міста Вінниці або департаменту цивільного захисту Вінницької міської ради.

Колаж – з сайту Вінницької міськради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.