У Вінниці ветеранів запрошують на безкоштовні заняття з йоги

18:32
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці ветеранів, військовослужбовців та членів їхніх сімей запрошують на безкоштовні заняття з йоги. Для участі у заняттях не вимагаються особливі навички, тож спробувати зняти нервове напруження та болі в спині за допомогою йоги зможуть і новачки.

Як повідомляється в анонсі, заняття відбуватимуться у Veteran Hub по п’ятницях, найближче – вже 22 жовтня.

– Якщо ти замахався чи замахалась від болю у спині, сидячої роботи та від нервового напруження, то статичні положення тіла, елементи розтяжки та глибоке дихання швидко впораються з цим. Заняття позитивно впливають на фізичне та психологічне здоров’я.

Не хвилюйся, якщо відчуваєш себе каменем. Акцент на заняттях на техніку та отримання задоволення від процесу. Підходить для новачків, – йдеться в анонсі.

Зазначається, що заняття буде вести Анастасія Руцька, яка регулярно відвідує майстер-класи у Києві та навчається новим технікам.

Для участі необхідно взяти килимок або каримат та вдягнути широкі або вузькі шорти й простору футболку.

Вказується, що заняття організовані для ветеранів АТО/ООС, військовослужбовців або членів їхніх родин або родин  загиблих на війні. Тривалість заняття – одна година.

Найближче заняття відбудеться 22 жовтня, о 18:00 у Veteran Hub (вулиця 8-го Березня, 29). Участь безкоштовна, однак обов’язково потрібно зареєструватись ТУТ. Кількість місць обмежена.

Також зазначається, що заняття з йоги відбуватимуться у Veteran Hub щоп’ятниці о 18:00.

Фото зі сторінки анонсу