У Вінниці в січні покажуть музичну комедію «Ніч перед різдвом»

17:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 19 січня відбудеться показ музичної комедії «Ніч перед Різдвом». У творі химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, фантастичне і комічне.

Як ідеться в анонсі, “музична комедія «Ніч перед Різдвом» – це сучасне, надзвичайно креативне прочитання режисером-постановником, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим однойменної повісті Миколи Гоголя”. Твір виконає Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

 

 

– Це дивовижна енергетика сценічного дійства, колоритні образи, створені яскравим акторським ансамблем. На сцені майже вся трупа театру та близько 20 чоловік оркестру. Фантастично красива комедійна казка для дорослих з першого прем’єрного показу у грудні 2015 року і до тепер знову й знову завойовує симпатії дедалі ширшої глядацької аудиторії в Україні та за її межами.

І хоча багато театрів ставлять цей шедевр – найбільше нагород та народної любові саме у цієї постановки. У сучасному, надзвичайно креативному прочитанні режисером-постановником, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим однойменної повісті Миколи Гоголя — химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, фантастичне і комічне.

Я зазначено в анонсі, на Міжнародному фестивалі «Золоті оплески Буковини»-2016 у Чернівцях новаційна робота шевченківців отримала перемогу в трьох номінаціях, а на Міжнародному фестивалі українського театру «Схід – Захід» у Кракові (Польща) у 2018 році Гран-прі фестивалю.

Музична комедія відбудеться 19 січня у Будинку офіцерів, початок – о 20:00. Квитки – від 190 до 480 гривень, їх можна придбати ТУТ. 

Читайте також: У Вінниці відбудеться дванадцятий “Новорічний велопарад”

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.