У Вінниці в рамках курсу «Турбота про себе – це…» відбудуться тренінг з основ фотозйомки та майстер-класу фізичного напрямку

20:53
Become a Patron!

У Вінниці протягом 21 та 22 вересня відбудеться низка заходів в рамках курсу «Турбота про себе – це…»: тренінг з основ фотозйомки та майстер-клас фізичного напрямку.

Як повідомляє Вінницька міська рада, тренінг з основ фотозйомки відбудеться 21 вересня. Проводитиме знайомство з мистецтвом фотографії Сергій Олійник – репортажний фотограф з 20-річним досвідом. Він поділиться власними знаннями та розповість про тонкощі роботи з фотокамерою, пошук натхнення, правила та помилки фотографів.

Тренінг розпочнеться о 15:00, а пройде захід у хабі Місто змістів, що розташований за адресою Пушкіна, 11. Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Також наступного дня, 22 вересня, відбудеться майстер-клас фізичного напрямку від хореографа Гліба Зельгіна. На ньому учасники опанують базові техніки хореографії, репрезентації на основі бродвейських технік, стретчинг та самомасаж.

Захід триватиме з 16:00 до 18:00, а місце проведення – молодіжний центр «Квадрат» за адресою Театральна, 15. Кількість учасників обмежена, а для участь варто попередньо зареєструватися за ЦИМ посиланням.

Зазначено, що перевага участі надаватиметься переселенцям.

Фото – https://dom.ria.com/

Читайте також: У Вінниці протягом трьох днів триватиме плогінг з розіграшем брендових подарунків

Читайте також: Лекція про етнічні спільноти: у Вінниці наступного тижня відбудеться низка подій до Днів європейської спадщини

Читайте також: “Шлях святого Якова”: вінничан запрошують долучитись до заходів, присвячених Camino de Santiago

Читайте також: «Стрілецька справа. Снайпінг»: вінничан запрошують долучитись до тематичного тренінгу

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.