У Вінниці в березні стартує «Школа гідів та амбасадорів Вінниці»

15:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в березні стартує «Школа гідів та амбасадорів Вінниці». Усіх охочих запрошують стати слухачами сертифікованого курсу з гідівської справи.

Як йдеться на сайті vinnytsia.city, програма школи передбачає опановування не лише теорії, але й практичні заняття від кваліфікованих лекторів, викладачів провідних вишів України та досвідчених екскурсоводів міста.

– За даними Державної агенції розвитку туризму з посиланням на власне опитування з початку війни понад 45% опитаних українців подорожували країною з туристичною метою. При чому понад половина опитаних надали перевагу саме міському туризму та пішим прогулянкам. І ми бачимо також, що з моменту початку великої війни в нашому суспільстві в рази зросла цікавість до локальної історії, традицій, культурної спадщини й архітектурних пам’яток, – цитують директорку Офісу туризму Вінниці Тетяну Маєвську.

В навчанні зможуть брати участь як практики, так і початківці, віком від 18 років. Навчальна програма передбачає, що учасники зможуть отримати: теоретичні знання з різних галузей і спеціалізованих тематик, методи і навички розробки та проведення екскурсій, ділові знання і вміння.

При цьому включена також практична підготовка з відвідуванням архівів і бібліотек, туристичних локацій, майстерень міських екскурсій і переймання досвіду практикуючих гідів. Вказано, що бонусом для найкращих екскурсоводів-випускників проєкту стане співпраця з Офісом туризму.

Загалом розробили три навчальних модулі: «Амбасадор Вінниці», «Гід. Базовий курс» та «Гід. Повний курс».

Так, «Амбасадор Вінниці» – безоплатна програма, що міститиме в собі курс лекцій з історії, культури та архітектури Вінниці. Група буде формуватися у складі 10 осіб (в т. ч. п’ять місць для соціально вразливих категорій вінничан та ВПО), яких організатори відбиратимуть за мотиваційними листами. Заповнити і надіслати мотиваційний лист можна ТУТ.

Інші два модулі передбачають оплату за навчання. Так, «Гід. Базовий курс» (не містить блоку практичної підготовки) коштуватиме 2900 гривень. Зареєструватись на нього можна за посиланням.

А «Гід. Повний курс» вартуватиме 4900 гривень. Курс дозволить “опанувати майстерність гіда (екскурсовода), отримати досвід створення власних авторських екскурсій для різних цільових груп”. Реєстрація за посиланням ТУТ.

Заняття у школі відбуватимуться щоп’ятниці (17:00-21:00) та щосуботи (12:00-17:00). Стартує проєкт 1 березня, а завершиться в травні.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.