У Вінниці у зв’язку з напівмарафоном тимчасово перекриють рух на чотирьох вулицях

11:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

В неділю, 17 жовтня, у Вінниці відбудеться масовий забіг від ініціативи “NewRun”. Напівмарафон передбачає кілька дистанцій, а задля проведення забігу в місті перекриють рух транспорту на чотирьох вулицях.

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, у Вінниці масовий забіг стане, загалом, вже 63-ім з усіх стартів ініціативи “NewRun”. Цьогоріч же Вінниця стала 12-им містом, де відбувається подібний напівмарафон. Перед цим забіг приймала столиця.

Перекриття вулиць

За повідомленням, на час проведення напівмарафону тимчасово, з 8:00 до 12:00, буде перекрито рух транспорту на 4-х вулицях: Хмельницькому шосе (від перехрестя з вул. Пирогова до просп. Юності), просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика), вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів), просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької).

Також на час проведення забігу на 5 км, з 12:00 до 13:30, залишаться перекритими для транспорту: просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика), вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів) та просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької). Також перекриють рух на іншій ділянці Хмельницького шосе – від перехрестя з вул. 600-річчя до просп. Юності.

З 13:30 до 15:00 залишиться перекритим просп. Космонавтів (від перехрестя з вул. Василя Порика до Хмельницького шосе) – для проведення забігів на дистанцію 1 км та дитячих забігів на 500 м і 100 м.

Зазначається, що рух приватного автотранспорту та маршрутних таксі на час проведення забігів буде організовано в об’їзд по вулицях Театральній, Соборній, Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів. Рух трамваїв по Хмельницькому шосе буде здійснюватися у звичайному режимі відповідно до затверджених розкладів руху. Рух муніципальних автобусів №4, 16, 21 буде організовано в об’їзд по вулицях Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів.

Про напівмарафон

Охочі можуть взяти участь в забігах на наступних дистанціях: 21 км, 10 км, 5 км та 1 км. Також передбачено командний забіг на 5 км і дитячі дистанції – 500 м і 100 м. Старти відбуватимуться на площі Костянтина Могилка. В суботу, 16 жовтня, з 12:00 до 20:00, тут проводитиметься видача стартових пакетів учасникам. Попередня реєстрація для учасників є обов’язковою. Зареєструватися на забіги можна за ЦИМ посиланням. Там же можна дізнатися деталі та регламент заходу.

Участь у забігах на 1 км та у дитячих дистанціях 500 м і 100 м — безкоштовна. Також організатори повідомляють, що безкоштовна участь передбачена для учасників вікової категорії 60+, людей з особливими потребами та ветеранів АТО/ООС.

Водночас, як йдеться на сайті організаторів, реєстрація на забіг дистанцією в понад 21 кілометр коштує 649 гривень, дистанція в 10 км449 гривень, 5 км — 349 гривень, командний забіг на 5 км — 129 гривень. Для останнього забігу реєструються команди з 3 учасників, кожен з яких біжить п’ять кілометрів. Оплаті підлягає перша реєстрація, що є оплатою участі всієї команди. Інші дві реєстрації проводяться без оплати, і їх погоджує адміністратор сайту. Всі три учасники мають бути зареєстровані послідовно з обов’язковим зазначенням в графі “клуб” назви команди.

В міській же раді зазначають, що загалом очікується приблизно 1300-1400 учасників напівмарафону. Наразі зареєструвалось уже більше половини очікуваної кількості. В повідомленні підкреслюють, що організатори ретельно слідкуватимуть за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм та карантинних правил під час забігів.

Зокрема, весь периметр забігу буде закритий, учасники проходитимуть температурний скринінг, а на площі Костянтина Могилка будуть розташовані в необхідній кількості санітайзери для обробки рук. Також на старті забігів спортсмени перебуватимуть у масках із дотриманням соціальної дистанції – одна людина на 4 квадратні метри площі. Для проведення напівмарафону організатори залучать 200 волонтерів, частина яких контролюватиме дотримання карантинних вимог.

В день проведення забігів учасники змагатимуться не тільки в абсолюті, а й у вікових категоріях. Переможців нагородять цінними призами від партнерів напівмарафону та грошовими сертифікатами. Загальний призовий фонд – 50 тисяч гривень. А всі учасники-діти на фініші отримають пам’ятну медаль та подарунки від партнерів та спонсорів заходу.

Відкриття вінницького напівмарафону 17 жовтня заплановано о 8:30, старт – о 9:00. 

 

Фото – vmr.gov.ua