У Вінниці у травні відбудеться «Пироговський пікнік»

20:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 11 травня відбудеться «Пироговський пікнік». Головна тема цьогоріч – реабілітація і відновлення через різні форми і практики.

Як повідомляє Вінницька міська рада, упродовж дня триватимуть благодійні активності, майстер-класи з домедичної допомоги, діятиме фудкорт, виставка про військово-польову хірургію, ігрова зона та інсталокація в яблуневому саду.

Крім цього, у програмі будуть кулінарні майстер-класи про відновлюючу їжу, творчі майстерні, арттерапія через абстрактний живопис тощо. Детальніше про інші заходи організатори повідомлять на початку травня на своїх сторінках.

Усі заходи будуть доступними для людей на кріслах колісних, з протезованими кінцівками та порушеннями зору. Для зручності відвідання музейної експозиції людьми з інвалідністю встановили підйомник.

Вхід на територію Національного музею-садиби Миколи Пирогова буде безкоштовним. Приходити можна з власними пледами, покривалами, карематами й гамаками та розміщуватися у вільних зонах садиби. Триватиме подія з 11:00 до 19:00.

Фото – ВМР