У Вінниці у перший день “Дитячого благодійного вікенду” зібрали майже сто тисяч гривень для захисників

16:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці протягом двох днів – 25 та 26 березня – тривав “Дитячий благодійний вікенд”. За підсумками першого дня вдалося зібрати 98 820 гривень, які спрямують на допомогу різним підрозділам Сил оборони України.

Як повідомляє Вінницька міська рада, в рамках заходу у ТРЦ “Мегамолл” діти-волонтери продавали вироби ручної роботи, грали в шахи, танцювали та співали.

За словами начальниці відділу молодіжної політики міської ради Юлії Мончак, у заході взяли участь заклади культури та заклади освіти міста, центр підліткових клубів і самостійні волонтери, яких раніше відзначав міський голова. Загалом у ТРЦ розмістили 36 парт, а це близько 100 дітей.

– Ми вирішили, що зібрані гроші не будуть витрачатися на якусь одну купівлю. Кожен відправить кошти туди, куди вважатиме за потрібне, – зазначила посадовиця.

 

 

За її словами, по завершенню першого дня благодійного вікенду діти-волонтери зібрали 98 820 гривень. Другий день тривав сьогодні до 16:00. Про його результати повідомлять згодом.

Серед тих, хто долучився до заходу – 11-річна Софія Продан, яка навчається у КЗ “Вінницький ліцей 18”. Вчора разом із дитячим театром моди “Оксамит” юні вінничани продавали іграшки, браслети, брелоки ручної роботи. Зібрані кошти відправлять на придбання автівки для 14 штурмової бригади НГУ “Червона калина”.

– Ми маємо змогу брати участь в такому заході, тому що нас захищають військові. Якби не вони – нас би тут зараз не було, ми б не могли ходити в школу, чи садок. Я дуже їм вдячна. Вони захищають нас, аби ми були в безпеці і жили спокійним життям у вільній Україні, – каже Софія Продан.

Окрім того, збирали кошти для допомоги військовим-спортсменам й юні шахісти. Зіграти партію і задонатити на ЗСУ на благодійному вікенді можна було разом з віцечемпіоном України по рапіду, 12-річним учнем 23-ї вінницької школи Юрієм Перепелицею. На шаховий турнір юні вінничани запрошують до торговельного центру щовихідних.

Зазначено, що ідея влаштувати такий ярмарок виникла кілька тижнів тому під час нагородження у міськраді дітей-волонтерів – про це тоді домовилися батьки юних вінничан разом із міським головою Сергієм Моргуновим. Тож врешті такий вікенд у ТРЦ  організували відділ молодіжної політики міської ради спільно з департаментом культури та департаментом освіти ВМР і за підтримки міського голови, який вчора відвідав захід.

 

 

 

 

Фото з сайту Вінницької міської ради

Читайте також: У Вінниці нагородили 20 дітей, які зібрали для ЗСУ майже мільйон гривень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.