У Вінниці у п’яти дворах багатоповерхових будинків завершили заміну зовнішніх інженерних мереж

12:54
Become a Patron!

У Вінниці завершили заміну зовнішніх інженерних мереж у п’яти дворах багатоповерхівок. Також тривають роботи на прибудинковій території за адресою: вул. 600 річчя, 72 та незабаром планується розпочати по вул. Івана Бевза, 36. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, заміна зовнішніх інженерних мереж лише одна частина комплексного капітального ремонту прибудинкової території. Після влаштування комунікацій з використанням якісних сучасних матеріалів, розпочинається модернізація двору. Це, насамперед, асфальтування, влаштування об’єктів благоустрою, паркомісць та інше.

Протягом 2022 року на замовлення департаменту міського господарства виконано заміну зовнішніх інженерних мереж у дворах п’яти багатоповерхівок. В цілому за цей рік ми замінили майже 200 м мережі водопроводу і близько 430 м мережі каналізації. В планах завершити заміну зовнішніх інженерних мереж ще на п’яти прибудинкових територіях, – розповідає директор департаменту міського господарства Віталій Місецький.

Директор департаменту міського господарства додає, що заміна зовнішніх інженерних мереж дозволить в подальшому уникнути аварійних ситуацій і розкопок в дворах багатоповерхівок. Також привести до належного стану благоустрій прибудинкових територій.

Фото – Вінницька міська рада

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.