У Вінниці цьогоріч завершать утеплювати ще сім дитячих садочків

14:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

У декількох дитячих садках Вінниці незабаром стане тепліше. Нині в місті триває термомодернізація сімох дошкільних закладів. 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, наразі з 91 закладу освіти у місті утеплено вже 25 й роботи продовжуються. Зокрема, цьогоріч завершать утеплювати сім дитячих садків: ДНЗ №26, 21, 23, 47, 52, 75 та 60. Ще один садок, №74, планують розпочати термомодернізовувати у травні.

У цих закладах оновлюють покрівлі, вікна, двері, а також утеплюють фасади.

– На всіх об’єктах ведуться роботи, їх виконують різні підрядні організації. Ми контролюємо якість виконання робіт, але важливо, щоб до цієї роботи долучались директори цих закладів, — зазначив директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець. — Міський голова Сергій Моргунов завжди наголошує, що мають бути комфортні умови для перебування дітей, і їх необхідно створити у кожному закладі. Це і є головна мета програми прискореної термомодернізації закладів. Тому ми проводимо роботи навіть зараз, оскільки дозволяють погодні умови.

У дитячому садочку №26 роботи розпочали ще у червні минулого року. Нині у закладі облаштовують укоси, утеплюють вентиляційні канали, горище та фасад будівлі. Також у вересні розпочали термомодернізацію садочку №21. Там комплексно утеплюють будівлю, міняють вікна та зовнішні двері. Наразі завершують укладати покрівлю металочерепицею. В інших ДНЗ роботи розпочались теж восени минулого року і тривають досі.

Передбачається, що термомодернізація будівель дозволить покращити умови перебування дітей в закладах, зменшити споживання енергоресурсів та заощаджувати бюджетні кошти.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.