У Вінниці цьогоріч капітально відремонтують приміщення ЦПМСД №4

18:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цьогоріч капітально відремонтують приміщення Центру первинної медико-санітарної допомоги №4, де створили станцію базування одного з трьох відділень філії Вінницької станції екстреної медичної допомоги (ЕМД).

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, будівлі ЦПМСД №4 були пошкоджені внаслідок ракетного удару рф влітку 2022 року.

При цьому, пошкодження медзакладу були значними: зруйновано покрівлю трьох будівель, вибито вікна та двері, значні тріщини внутрішніх та зовнішніх стін, що можуть призвести до повного руйнування будівлі. Тож для усунення ушкоджень та відновлення можливості для безпечного перебування медиків та пацієнтів медзаклад потребує виконання певних будівельних робіт.

Вказано, що станція нараховує 10 цілодобових виїзних бригад, які надають медичну допомогу мешканцям міста та області. При цьому, бригади ЕМД транспортують пацієнтів до міських та обласних закладів охорони здоров’я, а також в межах інших міст України. В адміністративному корпусі функціонує навчально-тренувальний центр Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де медики удосконалюють знання та навички.

Приміщення забезпечено системами енергопостачання для резервного живлення для безперебійної роботи під час знеструмлень, електричним генератором, оптоволоконним інтернетом, станціями супутникового інтернету Starink та електрозв’язком.

У межах спільного проєкту між Міністерством охорони здоровʼя України та Світового банку «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя» проведено закупівлю виконання робіт, найближчим часом підрядник розпочне капітальний ремонт будівель. Вартість робіт становить 7,4 мільйона гривень.

В приміщеннях виконають внутрішні та зовнішні будівельні роботи, посилення стін, ремонт покрівлі, опорядження, утеплення, вогнезахист тощо. Термін виконання робіт – до кінця поточного року.

Ілюстративне фото – cpmsd4.vn.ua