У Вінниці триває показ фільму “20 днів у Маріуполі”

18:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває показ фільму “20 днів у Маріуполі”. Побачити його можна буде до 31 березня у кінотеатрі “Родина”.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міськради.

Початок повномасштабного вторгнення вони зустріли у Маріуполі – відеожурналіст Associated Press Мстислав Чернов разом зі своїми колегами Василиною Степаненко та фотографом Євгеном Малолєткою. Попри усі розмови та чутки, до такого розвитку подій люди не були готові. Шок від жорстокості, з якою росіяни руйнували не лише будинки, а й долі безлічі маріупольців, журналісти пережили разом з усіма. На 21-й день після початку вторгнення їм вдалося виїхати через гуманітарний коридор. Відтоді у Маріуполі немає жодного журналіста, – йдеться на сайті “Планета Кіно”.

Фільм «20 днів у Маріуполі» зроблено у співробітництві Associated Press та американських документалістів з Frontline. Матеріал для фільму було відзнято під час перших днів облоги Маріуполя. Близько 10% відео та фотографій вдалося відправити з єдиної точки у місті, де був сигнал мобільного зв’язку. Близько 30 годин відео вивезли гуманітарним коридором. Світова прем’єра відбулась на кінофестивалі Sundance, де стрічка отримала приз глядачів. За свою роботу українські журналісти отримали Пулітцерівську премію. Фільм отримав “Оскар” в номінації “Найкращий повнометражний документальний фільм”.

У Вінниці показ фільму триватиме до 31 березня в кінотеатрі “Родина”(вул. М. Оводова, 47). Сеанси починатимуться о 17:00.

Фото detector.media

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.