У Вінниці створили тематичне опитування щодо безбар’єрності у громаді

11:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці спеціалісти департаменту відновлення та розвитку міської ради створили тематичне опитування щодо безбар’єрності у громаді. Пройти його можна до 29 квітня.

Як повідомляє Вінницька міська рада, опитувальник містить блоки, що стосуються фізичної, цифрової, інформаційної, суспільної та громадянської, економічної, освітньої безбар’єрності.

– Ваші відповіді допоможуть нам з’ясувати, на які аспекти в контексті створення інклюзивного середовища треба звернути більше уваги, – пояснюються у департаменті.

Пройти опитування можна за ЦИМ посиланням.

Як додають у ВМР, у Вінниці продовжують працювати над Програмою розвитку безбар’єрного простору Вінницької міської територіальної громади на 2024-2027 роки. Щоб документ був ефективним та став каталізатором позитивних змін у громаді, фахівці й створили зазначене тематичне опитування.

Програма розвитку безбар’єрного простору Вінницької МТГ на 2024-2027 роки діятиме в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, яку ухвалили за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Ілюстрація – pon.org.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.