У Вінниці створили ще одну прийомну родину

17:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці напередодні, 24 травня, підписали договір про створення ще однієї прийомної сім’ї. Тепер нову родину отримала 13-річна Олександра, батьки якої були позбавлені батьківських прав. 

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, тепер дівчинка виховуватиметься у родині прийомних батьків Тетяни Юріївни та Руслана Леонідовича.

 

 

За повідомленням, прийомні батьки Руслан Леонідович та Тетяна Юріївна проживають у приватному будинку у селі Вінницькі Хутори. Обидва мають вищу освіту. Тетяна Юріївна працює викладачем у дитячій школі мистецтв, Руслан Леонідович – техніком-доглядачем у приватній фірмі. У подружжя, яке перебуває в шлюбі понад 30 років, є також троє біологічних дітей: неповнолітній син навчається у ліцеї, ще один син – у вищому навчальному закладі, а дочка вже має свою сім’ю та проживає окремо.

– Мрія взяти дитину в нашу сім’ю була давно, а остаточне рішення ухвалили минулого літа. Розуміємо, що в країні важка ситуація, і хотілося допомогти хоча б одній дитині. Ми не шукали дитину, звернулися до Служби у справах дітей, і нам запропонували взяти Сашу. Таким чином, ми дочекались своєї дитини, це був такий щасливий випадок, що саме Саша потрапила до нашої сім’ї. Наші діти підтримали таке рішення. Помічаємо, як Саша на нас усіх схожа, навіть ззовні, – цитують в міськраді прийомну маму, Тетяну Юріївну.

За словами начальниці Служби у справах дітей Вінницької міськради Людмили Шафранської, загалом у Вінницькій громаді нараховується 261 дитина-сирота та позбавлена батьківського піклування. Майже 92% цих дітей проживають у сім’ях. Відтепер, після підписання договору про створення ще однієї прийомної родини, в громаді загалом налічується 14 таких сімей.

Фото – з сайту Вінницької міської ради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.