У Вінниці створили ігротеку для дітей, які мають інвалідність і особливі освітні потреби

20:08
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці створили ігротеку для сімей, які виховують дітей, які мають інвалідність і особливі освітні потреби. Так, батьки, які виховують дітей з ООП, можуть взяти іграшки для них на кілька тижнів.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради з посиланням на реалізований проєкт “Нові компетенції для матерів дітей з інвалідністю”.

 

Так, в межах проєкту було передбачено організацію консультативних занять для матерів дітей з інвалідністю, шість тренінгів із психологами по авторській програмі та власне створення ігротеки для сімей, які виховують дітей, які мають інвалідність і особливі освітні потреби.

– В ігротеці представлений великий вибір іграшок, для того аби розвивати мілку моторику, логічне мислення, увагу, пам’ять та правильну вимову. Іграшки можуть взяти усі охочі нашої громади, які виховують діток з ООП. Для цього потрібно мати лише оригінал документа дорослого чи свідоцтво про народження дитини.

Іграшки ми даємо орієнтовно на два тижні, також просимо заповнити форму, де прописані правила користування. Отож, усім батькам, які хочуть розвивати своїх діток, які мають інвалідність, запрошуємо скористатися нашою ігротекою, яка діє на базі інклюзивно-ресурсного центру №2 ВМР (Замостянська, 51 – авт.), – цитують директорку інклюзивно-ресурсного центру №2 Вінницької міської ради Аллу Очеретну.

Фото зі сторінки ВМР