У Вінниці стартував благодійний фестиваль “Ветеран-кухар з нуля”. ФОТОРЕПОРТАЖ

13:57
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 2 грудня, у Вінниці стартував благодійний фестиваль “Ветеран-кухар з нуля”. На жаль, захід перервала “повітряна тривога”, однак після відбою його продовжують.

Так, близько 11-ї години у центральному парку імені Леонтовича біля фонтану розгорнули близько 20 яток з їжею, де гостям пропонують різноманітні страви, зокрема польової кухні. Фактично це – змагання серед команд ветеранів та волонтерів під керівництвом шеф-кухарів, тож ятки – це окремі команди (кожна готуватиме свою авторську страву).

Скуштувати тут можна, шашлик, юшку з грибами, сирні кульки, картоплю, нагетси, солодощі, гарячі напої та інше.

 

 

 

 

Поруч – локації з продажем сувенірів, прикрас та іграшок від майстрів.

 

 

Для охочих також зробили можливість ознайомитись з екіпіруванням рятувальників чи навіть зробити фото у спорядженні ДСНС – для цього на місці перебували представники служби. Пізніше тут також має бути демонстрація заходів з профілактики пожежної та мінної безпеки.

Учасниками фесту є також благодійні організації та представники навчальних закладів. Як відомо, головною метою фестивалю є збір коштів на завезення та техобслуговування 50 карет “швидкої” для фронту. Відтак біля чи не кожної “точки” стоять скриньки для пожертв, а подекуди – оголошення про спрямування на це 50% виторгу.

 

 

Відвідувачів на початку заходу було небагато, а о 12:09 пролунав сигнал “повітряної тривоги”, відтак усі попрямували в укриття. Після відбою (був о 13:49) фестиваль планують продовжити, тож в охочих ще є можливість потрапити на подію. Захід триватиме щонайменше до 16:00. 

Нагадаємо, раніше організатори повідомляли, що організовуючи фестиваль, ветерани разом з волонтерами об’єднуються задля допомоги захисникам, яким наразі дуже потрібні карети “швидкої допомоги”. Так, ціль – збір коштів на завезення та технічне обслуговування цих авто (50 карет “швидкої” для фронту). Також захід приурочений до Дня української армії, Міжнародного дня волонтера та до Дня Святого Миколая.

В рамках фесту також заплановано аукціон з лотами від Наєва та Залужного, лотерея з призами, майстер-класи, невелика концертна та розважальна програми для дітей. Детальніше – ТУТ.

Фото Євгена Симоненка