У Вінниці стартувало онлайн-опитування щодо трансформації вулиці Грушевського

9:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці стартувало онлайн-опитування щодо трансформації вулиці Грушевського.

Нагадаємо, що фахівці комунального підприємства “Агенція просторового розвитку” розпочинають проєкт “Вулиця Грушевського – спільний простір”, який спрямований на майбутню трансформацію вулиці на ділянці між Європейською площею та Центральним парком.

За словами директора “Агенції” Максима Кравчука, тестові перекриття вулиці Грушевського у 2020-2021 роках на святкові дні показали, що вулиця має потенціал стати жвавим пішохідним простором. Тож урбан-проєкт створили саме для розуміння майбутнього вигляду вулиці (детальніше про це ТУТ). А в рамках першої фази проєкту вінничан запрошують взяти участь в онлайн-опитуванні для збору інформації про вулицю.

В анкеті всього 24 запитання, і в більшості з них потрібно лише обрати один варіант із запропонованих. Наприклад, як часто буваєте на вулиці Грушевського транзитом або у справах, як часто відвідуєте кафе/ресторани на вул. Грушевського, як переважно пересуваєтесь вулицею Грушевського, як часто паркуєтесь на вулиці Грушевського (якщо є авто) тощо.

Але серед них є чотири запитання з зірочкою, де потрібно дати відповідь самостійно:

– якщо у вас є авто, які альтернативні місця для паркування Ви використовуєте в разі відсутності місць паркування на вул. Грушевського?
– як ви вважаєте, що є перевагою вулиці Грушевського?
– як Ви вважаєте, що є недоліком вулиці Грушевського?
– чи є у Вас ідея, як можна покращити простір вулиці Грушевського?

Опитування можна пройти за ЦИМ посиланням.

Урбан-проєкт “Вулиця Грушевського спільний простір” реалізується “Агенцією просторового розвитку” ВМР за підтримки німецької урядової компанії “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH”, яка є виконавцем проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”, що фінансується Урядами Німеччини та Швейцарії.

Графіка – Агенція просторового розвитку
Фото – з архіву Vежі

Читайте також: “Грушевського Open Street” як промо-подія “ДІЛИ еко фесту”: вінницькі активістки розповіли про деталі та мету акції. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.