У Вінниці спеціальну відзнаку «За мужність та відвагу» вручили підполковнику Повітряних Сил ЗСУ, вертолітнику Олексію

12:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці вчора, 8 лютого, міський голова вручив спеціальну відзнаку «За мужність та відвагу» підполковнику Повітряних Сил ЗСУ, вертолітнику Олексію. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, захисник – вертолітник однієї з авіаційних бригад Повітряних Сил ЗСУ. У 2007 році закінчив Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Він отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) авіації». Потім розпочав службу в авіаційній бригаді Повітряних Сил ЗСУ.

На захист України став у 2015 році. З початку повномасштабного вторгнення успішно виконав майже пів тисячі спеціальних бойових польотів. З них п’ята частина – бойові польоти на ураження наземних цілей противника.

– Основне – це виконати завдання, повернутися живим додому, повернути техніку та екіпаж і в подальшому готувати молодий льотний склад. Моя основна мотивація – це моя сім’я, моя родина і захист моєї країни. Заради цього я йшов в армію, – каже підполковник.

Зазначено, що два роки тому Указом Президента України Олексій був нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» III ступеня. Нагороду він отримав за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Фото – ВМР

Читайте також: Захисник з Вінниччини Сергій Кирилюк отримав відзнаку «Золотий хрест»

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.