У Вінниці службового собаку нагородили медаллю «За віддану службу»

15:33
Become a Patron!

У Вінниці службового собаку військової частини 3008 Національної гвардії України на ім’я Берта нагородили медаллю «За віддану службу». Це її перша нагорода.

Як повідомляє Військова частина 3008 Національної гвардії України, церемонія нагородження відбулася на плацу однієї з військових частин. Перед особовим складом командир частини вручив подяку кінологу та його вірному помічнику службово–розшуковій собаці Берті.

Зазначено, що від початку війни Берта зі своїм господарем постійно на службі. Вона допомагає знаходити заборонені предмети – бездоганно шукає зброю та набої. Так, власник собаки впевнений, що це не неостання нагорода, адже талановита шукачка пройшла навчання та отримала ліцензію на пошук зброї та боєприпасів.

Попередньо, як їхати на службове завдання, усі чотирилапі проходила відбір. У німецької вівчарки Берти були найкращі результати. Вона і поїхала у зону бойових дій, на блокпостах вилучала нелегальну зброю з боєприпасами. У Нацгвардії вівчарка служить вже майже три роки. І вже встигла відзначитись у своїй непростій роботі, – каже кінолог Михайло Варун.

Фото – зі сторінки Військової частини 3008 Національної гвардії України у Facebook

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.