У Вінниці склали протокол на чоловіка, який самовільно обрізав дерева

17:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці чоловіка, який самовільно обрізав дерева, притягнули до адмінвідповідальності.

Як повідомляє Вінницька міська рада, днями у приватному секторі на вулиці Северина Наливайка працівники комунального підприємства “Муніципальна варта” виявили, що чоловік організував зрізання гілля багаторічних дерев. За таке порушення Правил благоустрою Вінницької міської територіальної громади на чоловіка склали протокол за ст. 152 КУпАП.

 

У КП зазначили:

– Згідно з Правилами благоустрою ВМТГ, задля проведення санітарної чистки дерев на території загального користування потрібен попередній акт обстеження зелених насаджень, після висновків якого тільки балансоутримувач (у цьому випадку МКП “Вінницязеленбуд”) цієї території може забезпечувати належний стан дерев.

У разі виявлення правопорушення, мешканців закликають повідомляти за номером (067) 410 21 01 (Ситуаційний центр), або ж до Цілодобової варти за номером тел. 15-60.

Стаття 152 КУпАП. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 340 грн до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото – з фейсбук-сторінки Муніципальної варти

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.