У Вінниці скасували операцію з пересадки серця, що мала відбутись у лікарні імені Пирогова

18:39
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вчора, 12 січня, у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені Миколи Пирогова мали провести першу в області пересадку серця, однак операцію скасували. 

Про це сьогодні повідомило інтернет-видання “Vinbazar.com” з посиланням на директора Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. Пирогова Олександра Жупанова.

Зазначено, що за його словами, операцію з пересадки серця скасували, однак причини рішення повідомити він відмовився. Вказано, що медики посилаються на лікарську таємницю. Також у лікарні не називають, кому мали робити трансплантацію.

Пересадка серця, яке вчора вилучили у донора, на жаль, не відбулася. Операцію мали проводити медики з Національного інституту серцевої та судинної хірургії імені М. М. Амосова. Вони й приймали рішення, – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації Тетяна Бондаренко.

Повідомляється, що медики розповіли, що вилучене серце вже нікому не пересадять, оскільки термін, коли орган ще можливо пересадити іншій людині, вже добіг кінця.

Нагадаємо, що 12 січня у Вінницькій обласній клінічній психоневрологічній лікарні ім. О.І. Ющенка лікарі провели вилучення чотирьох органів у чоловіка, який помер внаслідок інсульту. Одну нирку та печінку транспортували до Львова, другу нирку – до Києва.

Ілюстративне фото – https://www.5.ua/

Читайте також: Серце, печінка і нирки: сьогодні у Вінниці триває операція з вилучення донорських органів

Читайте також: У лікарні імені Пирогова вперше на Вінниччині провели трансплантацію нирки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.