Вакантні помпони: у Вінниці шукають дівчат у команду з черлідингу

13:25
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Одна з кращих українських команд з черлідингу має вакантні помпони. Vinnytsia Wolves Cheerleading Team шукає нових харизматичних та гнучких учасниць.

Vinnytsia Wolves Cheerleading Team була створена у Вінниці три роки тому і вони є офіційно першою групою підтримки у місті. Практично з початку заснування дівчата співпрацюють із вінницькою командою з американського футболу «Вінницькі вовки».

  • Команду заснували разом з подругами у 2013 році, – розповідає капітан команди підтримки Юлія Андріященко. – Ми були молоді та енергійні, хотіли створити щось абсолютно нове і яскраве. Тоді зібрали першу нашу команду із 10 дівчат. Взимку тренувалися в університетському підвалі, а влітку – на стадіоні. Першу форму шили на парах з охорони праці і за власні кошти. Виступали загалом на університетських заходах, а пізніше помітили оголошення про набір у вінницьку команду з американського футболу. Написали хлопцям, що хочемо бути їх групою підтримки. Нам запропонували прийти на домашню гру, та спробувати. Ми сподобалися команді і «Вінницькі Вовки» запропонували співпрацювати з ними на постійній основі.

Незважаючи на те, що команда підтримки існує вже декілька років, цьогоріч вони вперше брали участь у професійних всеукраїнських змаганнях. Vinnytsia Wolves Cheerleading Team визнані кращою групою підтримки з американського футболу в Україні на чемпіонаті ULAF 2016. Також наші дівчата є призерами змагань з неолімпійських видів спорту Ukrainian Combat Games 2016.

Сьогодні в основному складі 11 учасниць, однак сама команда підтримки значно більша. Vinnytsia Wolves Cheerleading Team запрошують вінничанок на кастинг та отримати змогу у майбутньому увійти до основного складу групи підтримки «Вінницьких вовків».

До потенційних черлідерок лише декілька вимог: харизма, приємна зовнішність, вік від 17 років та хоча б мінімальні танцювальні навички та гнучкість.

Черлідинг –  не дешевий вид спорту. Костюм, який змінюють щосезону, коштує близько 600-800 гривень, помпони обійдуться ще у 200 гривень, взуття –1500.

  • Це той мінімум, без якого далі ніяк, – заначає Юлія Андріященко. – І це не кажучи про деталі, косметику та інше. Однак проблем в організації самої команди майже не виникає. Черлідинг – це командний вид спорту, тому тут все вибудувано на довірі підтримці та взаєморозумінні.

Кастинг до команди підтримки «Вінницьких вовків» проходитиме 27 грудня та 10 січня з 20:00 до 21:30 в спортзалі «Сенсей» (просп. Коцюбинського, 43).

За детальнішою інформацією звертайтесь до капітана команди Юлії Андріященко за телефоном 093 091 84 29.

Фото зі сторінки Vinnytsia Wolves Cheerleading Team