У Вінниці школярі під час «Теплої акції» зібрали понад 85 тисяч гривень для допомоги Збройним силам України

18:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі школярі завершили «Теплу акцію» для допомоги Збройним силам України. У підсумку вдалось зібрати понад 85 тисяч гривень, за які закупили необхідні речі та сформували 101 набір для бійців.

Як повідомляє Вінницька міська рада, загалом акція тривала з 15 по 30 листопада. Вчора, 20 грудня, на базі одного з закладів освіти формували пакунки з допомогою, які вирушать на фронт.

За словами начальниці відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти ВМР Наталії Перекрестенко, у кожний набір учні поклали дитячі малюнки з привітаннями з різдвяно-новорічними святами та словами подяки. За її словами, запаковані “теплі скриньки” волонтери допоможуть розвести у різні бригади на Харківському, Донецькому, Запорізькому та Херсонському напрямках.

Загалом до «Теплих скриньок» для воїнів ЗСУ увійшли:

– комплект термобілизни;
– 5 пар шкарпеток;
– флісові шапочка та чуні;
– термогрілки;
– окопні свічки;
– газовий балончик;
– запальнички;
– браслети;
– браслет-паракорд;
– вітаміни;
– чай;
– печиво.

Протягом трьох тижнів ми приносили до школи макулатуру, кришечки та пляшки, тож сьогодні формуємо вантаж, який поїде на передову. Ми без роздумів взяли участь в акції, дуже хочемо допомогти воїнам та пришвидшити українську Перемогу, – каже школярка Софія.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.