У Вінниці СБУ викрила жінку, яка прославляла армію окупантів. ВІДЕО

17:39
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці викрили місцеву жительку, яка, за інформацією СБУ, прославляла військових росії і бойовиків незаконних збройних формувань. Жінка “називала їх великою і потужною армією, яка має звільнити Україну і в т.ч. Вінницьку область”.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці УСБУ у Вінницькій області.

– Під час виконання контррозвідувальних заходів отримано дані про підтримання мешканкою м. Вінниця особистих контактів із бойовиками т.зв. «ДНР». Як стало відомо, громадянка України, 1974 р.н., під час спілкування із терористами т.зв «ДНР» здійснювала глорифікацію військових росії і бойовиків незаконних збройних формувань. Називала їх великою і потужною армією, яка має звільнити Україну і в т.ч. Вінницьку область.

Вказана особа за місцем роботи, усвідомлено поширювала серед колег подібні висловлювання щодо виправдовування і визнання правомірною збройної агресії, у тому числі шляхом представлення її як внутрішнього громадянського конфлікту. Активно обговорювала цю тему в робочому колективі, – повідомляють правоохоронці.

Зазначено, що слідчі СБУ здійснюють досудове розслідування в рамках кримінального провадження “по встановленню всіх обставин вчинення вказаною особою злочину передбаченого ст. 436-2 КК України” (Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників).

За такий злочин передбачено, зокрема, до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. Якщо злочинні дії в межах статті були вчинені службовою особою, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, то вони караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Фото – СБУ