У Вінниці розширили перелік місць поповнення Муніципальних карт вінничанина

12:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці розширили перелік місць поповнення Муніципальних карт вінничанина. Тепер це можна зробити через магазини мережі «Домашній маркет», точки мережі супермаркетів «OSNOVA» та «PRO/Просто продукти».

Як повідомляє Вінницька міська рада, на сьогодні вінничани можуть поповнювати муніципальні картки у 60 пунктах. Оновлений перелік з адресами розташування за ЦИМ посиланням.

До точок продажу належать кіоски «Преса», окремі магазини мережі «OSNOVA», «PRO/Просто продукти» та магазини «Пролісок», «Близенько», «Бджілка Мая».

Поповнити Муніципальну картку можна також онлайн:

– через сайт, а також через термінали самообслуговування.

– через сайт et.vn.ua – здійснюється поповнення проїзного та «гаманця», активація кожного з продуктів здійснюється вручну на валідаторі шляхом натискання кнопки «ІНФО» та піднесення картки до зчитувача. Після активації можна здійснювати оплату проїзду.

– через термінали самообслуговування EasyPay – можливе лише поповнення «гаманця». Активація здійснюється вручну на валідаторі шляхом натискання кнопки «ІНФО» та піднесення картки до зчитувача, через 30 хв з моменту поповнення. Після запису онлайн-поповнення можна здійснювати оплату проїзду.

– через 60 точок продажу та поповнення, які знаходяться поблизу зупинок громадського транспорту – можливе поповнення «гаманця» та проїзного. Активація коштів здійснюється у момент запису даних на картку касиром.

Ілюстрація – vn.20minut.ua