У Вінниці розробили «Дорожню карту Захисника» з інформацією та контактами, куди звертатися військовим після звільнення зі служби.
Як повідомляє Вінницька міська рада, у карті зазначені корисні контакти представників різних департаментів міської ради та інших партнерів із короткою інформацією про їх основні функціональні завдання. Це, зокрема, контактні дані Управлінь соціального захисту населення, відділу ветеранської політики та організаційного забезпечення, Пенсійного фонду, центру зайнятості, департаменту освіти, охорони здоров’я тощо.
Крім цього, заступниця міського голови Галина Якубович розповіла про впровадження нової муніципальної пільги для оборонців з інвалідності внаслідок війни. Це право на безоплатне відвідування басейну у закладі «Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3», що розташований за адресою: вул. Академіка Янгеля, 48.
Також під час засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення обговорювали створення алгоритму дій ветерана у разі звільнення з військової служби. Це стосується проходження МСЕК, отримання виплат у разі настання інвалідності або відсотка втрати працездатності, встановлення статусів або надання пільг.
Пам’ятку учасникам російсько-української війни розробила ГО «Юридична Сотня», фахівці Міністерства соціальної політики України, Міністерством у справах ветеранів, Міністерством оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України.
За словами директорки департаменту соціальної політики міської ради Валентини Войткової, усім сім’ям військових надають підтримку задля забезпечення належного морально-психологічного стану, сприяння вирішенню питань матеріально-побутового забезпечення, соціально-побутових проблем. Зупинились і на роботі з надання соціальної підтримки та розширення муніципальних пільг для переселенців.
Так, рішенням міської ради включили ВПО, дохід яких не перевищує 2 700 гривень, до переліку тих, хто має право на муніципальну матеріальну допомогу. Її виплачують щоквартально пільговим категоріям громади.
Фото – ВМР
Дякуємо!
Тепер редактори знають.