У Вінниці розпочалось громадське обговорення плану забудови території у мікрорайоні Пирогове. ГРАФІКА

12:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці майже місяць триватиме громадське обговорення містобудівної документації «Детального плану території обмеженої вулицями Комарова, Академічна, Алли Горської та 4-м провулком Комарова». Проєктний план передбачає зведення на цій території багатоквартирного будинку. 

На сайті Вінницької міської ради повідомили, що обговорення відбудеться з метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації. Громадське обговорення триватиме до 24 травня.

В повідомленні опублікували проєктний план території, обмеженої вулицями Комарова, Академічна, Алли Горської та 4-м провулком Комарова.

Зокрема, на цій ділянці проєктом передбачено багатоквартирний житловий будинок (площа забудови 2900 м кв), декілька майданчиків для відпочинку, майданчик для вигулу домашніх тварин, велодоріжка, велопарковка та місця для паркування автомобілів.

 

 

 

Як взяти участь в громадських обговореннях

Як йдеться на сайті міськради, з основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись до 24 травня включно в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16 до 17 години). Департамент розташовано за адресою вул.Пушкіна, 38.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування (тел. 67-22-76).

Пропозиції та зауваження приймають у письмовій формі в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради. Він розташований за адресою м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або електронною поштою: [email protected] до 24 травня.

У повідомленнях потрібно вказати прізвища, імена, по батькові, місце проживання та поставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядатимуть.

Частина проєктного плану. Відкрити зображення у більшому масштабі можна за ЦИМ посиланням. 

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Графіка з сайту Вінницької міської ради

Читайте також: Вінницька міськрада оголосила обговорення проєкту рішення щодо здорожчання проїзду в “маршрутках”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.