У Вінниці розкажуть, як підготувати проект на конкурс “Бюджет громадських ініціатив”

14:55
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Незабаром у Вінниці влаштують “Бюджет громадських ініціатив” – конкурс міських проектів, які можуть отримати фінансування  з місцевого бюджету. Подання заявок триватиме до 15 травня, тож аби вінничани змогли краще підготуватися до конкурсу, з 3 по 5 травня буде організовано низку інформаційно-консультаційних заходів.

Зокрема, як зазначено на сайті Вінницької міської ради, 3 травня, у Хабі «Місто змістів» вінничан проконсультують щодо того, яким чином можна підготувати проекти до подання. Спікерами виступлять представники міськради та переможці минулих років.

Окрім цього, 4 та 5 травня у місті буде розгорнуто намети, в яких можна буде отримати консультації та інформаційні матеріали щодо написання та подання проектів.

В рамках Бюджету громадських ініціатив мають реалізовуватись креативні, інноваційні ідеї, які мають слугувати на користь усіх вінничан. Проекти, які під час голосування, в жовтні цього року, отримають найбільшу підтримку вінничан, будуть реалізовані виконавчими органами міської ради за бюджетні кошти в 2020 році.

Під час зустрічі автори проектів та ініціативні групи матимуть можливість обговорити свої ідеї з представниками виконавчих органів міської ради та заповнити форму проекту відповідно до Положення про конкурс. Крім того, автори проектів-переможців поділяться своїм досвідом та розкажуть про дієві способи його популяризації, аби вінничани підтримали його під час загальноміського голосування – розповіла начальник відділу департаменту правової політики та якості міської ради Наталія Малецька.

Зустріч у Хабі «Місто змістів» розпочнеться о 14:00. Бажаючим взяти участь потрібно зареєструватися, надіславши повідомлення на електронну адресу [email protected] або за тел. 59-51-59, 59-51-36, 59-51-55.

Місця розташування інформаційних наметів:

4 травня

1. Площа Героїв Небесної Сотні.
2. По вул. Князів Коріатовичів (біля кінцевої зупинки громадського транспорту).
3. Просп. Коцюбинського (біля Будинку офіцерів).
4. По вул. Келецька (біля кінцевої зупинки громадського транспорту).

5 травня

1. По вул. Маяковського (біля зупинки громадського транспорту «Вінницька міська клінічна лікарня №3»)
2. Вул. Черняхівського (біля бібліотеки-філії №15)
3. Хмельницьке шосе (біля трамвайної зупинки “Технічний університет”)
4. Вул. Київська (напроти Меморіалу визволення).

Фото: Delo.ua

Читайте також: 7 мільйонів на проекти: у Вінниці стартує «Бюджет громадських ініціатив»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.