У Вінниці розгорнули чотири пункти обігріву

13:42
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

В Україні розгорнули пункти обігріву для населення, щоб не допустити випадків обмороження та навіть загибелі від холоду людей. У Вінницькій області таких 192.

Про це повідомили в МВС України. Як зазначається, в країні таких пунктів обігріву 4 883, і протягом минулої доби туди звернулося 420 людей.

Згідно з переліком адрес, у Вінниці станом на 8 лютого 2021 року стаціонарні пункти обігріву діють у таких місцях:
– Залізничий вокзал (пл. Привокзальна, 1),
– Центральний автовокзал (м. Вінниця, вул. Київська, 8),
– Західний автовокзал (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 107),
– Східний автовокзал (м. Вінниця, вул. Ватутіна, 18).

 

У Вінницькому районі діє лише один пункт обігріву на Вороновицькій АЗПСМ (смт Вороновиця, вул. Гагаріна, 20).

Крім цього на території області діє ще 187 пунктів обігріву: Гайсинський район 4, Жмеринський район 4, Іллінецький район 2, Оратівський район 1, Літинський район 3, Тульчинський район 5, Чечельницький район  1, Чернівецький район 2, Мурованокуриловецький район 1, Шаргородський район 4, Ямпільський район 27, Козятинський район 1, м. Ладижин 4, Липовецький район 3, Немирівський район 3, Крижопільський район 2, Піщанський район 3, Погребищенський район 12, Томашпільський район 20, Барський район 1, Калинівський район 1, Могилів-Подільський район 10, Тиврівський район 3, Хмільницький район 2, Бершадський район 37, Тростянецький район 25, Томашпільський район 6.

Детальніше з адресами пунктів обігріву на території Вінницької області можна ознайомитися за ЦИМ посиланням, а на території України за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо також, що у Вінниці почали працювати стаціонарні пункти обігріву для безхатченків. Бездомні мешканці міста в таких пунктах можуть також отримати одяг, харчові продукти та випити гарячого чаю. Детальніше про це ТУТ.

Фото facebook.com