У Вінниці протягом двох днів триватиме український урбаністичний форум «Спільний дім»

17:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 28 та 29 липня триватиме український урбаністичний форум «Спільний дім». Цьогорічною темою форуму організатори хочуть підкреслити важливість комфортного дому для всіх.

Як повідомляють організатори події «Український урбаністичний форум», питання житла є одним із ключових для відновлення і розвитку українських міст. За час повномашстабної війни проблема нестачі доступного і якісного житла лише загострилася.

На учасників та учасниць чекають лекції про житлову політику, панельні дискусії про планування міст, регіональний розвиток і вплив війни на різні соціальні групи. Також під час спеціальних воркшопів спробують зрозуміти, як можна використати закордонний досвід розвитку соціального житла в українському контексті. Крім цього, обговорюватимуть важливість залучення мешканців до відновлення міст.

Дедлайн реєстрації на форум – 21 липня. Дедлайн реєстрації для сесії коротких презентацій – 1 липня. Зареєструватися можна за ЦИМ посиланням.

Детальну програму події організатори оголосять протягом червня. Точну локацію сповістять тим, хто зареєструвався.

Український урбаністичний форум – щорічна подія для обміну досвідом та мережування активістів й активісток, дослідників й дослідниць, представників й представниць органів влади. Зокрема усіх, хто зацікавлений у справедливому та сталому розвитку українських міст.

Ілюстрації – Анна Іваненко, Seri/Graph

Читайте також: У Вінниці влітку відбудеться дводенний “Український урбаністичний форум”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.