У Вінниці просять облаштувати скейт-парк та зберегти зелену зону на Вишеньці. ПЕТИЦІЯ

18:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці зареєстрували петицію для побудови скейт-парку та збереження зеленої зони з багаторічними деревами в мікрорайоні Вишенька.

Авторка петиції, Юлія Мельник, пояснює, що п’ять років тому цю зелену зону хотіли знищити під забудову автомийки. Тоді мешканці прилеглих будинків проводили численні мітинги і “відстояли своє право на чисте повітря“. Проте, за словами жінки, паркан від автомимийки стоїть п’ятий рік, що унеможливлює прогулянки зеленою зоною загального користування.

– На сьогоднішній день нас інформує новий забудовник, що уся зелена зона, багаторічні дерева та дитяча гірка буде знищена. Безпечний та зручний тротуар, який веде до церкви адвентистів та буд. Келецька, 50б, буде демонтовано для побудови 5-поверхового офісного центру та парковки для автівок під вікнами житлового будинку Келецька, 52. Це обурило мешканців прилеглих будинків. Адже жодного громадського слухання щодо забудови з мешканцями багатоповерхових буд. Келецька, 52, та Келецька, 50б, не проводилось. Закон про захист зелених насаджень в містах забороняє надання земельних ділянок для будівництва будівель. Знищення зеленої зони відпочинку та багаторічних насаджень суперечить Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”. Для будування офісів на 600-річчя є порожня картографічна фабрика та багатоповерхова недобудова біля “Мегамоллу”. Місцева влада повинна дослухатись до мешканців міста. Не знищувати зелену зону та багаторічні дерева перед церквою адвентистів на Келецькій, 50а, зрізати сухі та небезпечні дерева, прибрати паркан, оновити дитячий майданчик сучасною гіркою та облаштувати скейт-парк для відпочинку дітей та підлітків міста Вінниця, – зазначає авторка звернення. 

Станом на 18:05 7-го червня зібрано 250 голосів із 350 необхідних. Зареєстрували петицію 29 травня і підтримати її можна буде ще протягом п’яти днів. Підтримати петицію можна за ЦИМ посиланням.

Фото – petition.e-dem.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.