У Вінниці пропонують скорегувати рух на перехресті Келецької та Барського шосе. ПЕТИЦІЯ

11:24
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці пропонують внести зміни в організацію руху на перехресті вулиці Келецької та Барського шосе.

Відповідну петицію сьогодні, 23 березня, оприлюднив Дмитро Лозовий.  Він пише, що на перехресті в напрямку руху із Західного автовокзалу по Барському шосе на вулицю Келецьку в “годину пік” у лівій крайній смузі накопичується велика кількість транспорту.

Зображення перехрестя з google.maps

 

Відтак, для розвантаження руху на вказаній ділянці Лозовий пропонує впровадити такі зміни:

– У напрямку руху від Західного автовокзалу по Барському шосе на вулицю Келецьку, окрім крайньої лівої смуги, відвести ще й середню смугу. А для руху прямо по Барському шосе відвести виключно крайню праву смугу із зеленою стрілкою прямо (досить вдалий приклад – перехрестя вулиць Хмельницького шосе та 600-річчя).

Такий несуттєвий перерозподіл руху зменшить накопичення транспорту в даному напрямку у два рази у “години пік” і не потребує великих фінансових затрат, а також покращить екологічну ситуацію на даній ділянці завдяки вищевказаним змінам.

Для цих змін потрібно змінити знак розподілу по смугах та встановити зелену стрілку прямо для крайньої правої смуги. Дорожня розмітка не потребує корегування. Для зеленої стрілки, можливо, є потреба додаткового вивчення ситуації спеціалістами, так як існує регульований пішохідний перехід, але наявність пішоходів на цій ділянці майже відсутня, – пише Дмитро Лозовий.

Станом на 10:45 23 березня петиція набрала 1 підпис із 350 необхідних. Збір підписів триватиме ще 14 днів – до 5 квітня 2021 року. Підтримати петицію можна ТУТ.

Читайте також: У Вінниці створять концепцію ревіталізації культурно-мистецького центру у «Росії»

Читайте також: У Вінниці пропонують облаштувати огородження вздовж алеї по вулиці Замостянській. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: У Вінниці просять встановити дорожнє огородження та острівець безпеки на Поділлі. ПЕТИЦІЯ

Фото – google.maps

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.