Публікації за датами

  • 15 Грудня/ 16:26

    Vinnytsia

    Публікація15.12.1716:26

    Автор:Валерія Жовтун

    У Вінниці пропонують експортувати чорницю в Малазію «поштучно»

Пропозиція збуту на ринки Сходу вінницьких яблук та чорниці може стати бізнесовим клондайком для регіону. Особливо, якщо до цього додати терміни «екологічність» та «органічність». Принаймні, в цьому переконані чиновники Вінницької ОДА.  

Про перспективні плани з освоєння ринку екопродукції повідомляє сайт облдержадміністрації.

На думку першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, на Вінниччині ринок з вирощування та експорту органічної продукції залишається вільним.

  • Наразі великі холдинги зайняли нішу з вирощування зернової продукції на великих площах, а вирощування екологічної та органічної продукції, яка зазвичай вирощується на невеликих площах та в незначних об’ємах, залишається не зайнятим ринком, – розповідає пан Гижко.
  • Всім відомо, що в  європейських країнах значним попитом нині користується екологічно чисті продукти  харчування. Адже  сьогодні в світі є тенденція – «модно бути здоровим».

Читайте також: Вінницькі еко-лавки: куди піти за здоровою їжею? ОГЛЯД

Як повідомив Андрій Гижко, у січні, за сприяння Уряду, буде проведений великий економічний форум, де візьмуть участь і вінницькі виробники.

  • Вони матимуть змогу запропонувати свою продукцію.  До речі, українське яблуко, зокрема, вінницьке для країн Малайзії, Китаю, Індії є екзотикою і вони готові платити за нього великі гроші. Те саме стосується ягідної продукції, наприклад, чорниця, яка продається в цих країнах не кілограмами, а майже поштучно. Груша, слива, полуниця – фрукти дуже цікаві для їхнього ринку.

Нагадаємо, що Вінниччина – лідер в Україні з виробництва плодово-ягідної продукції. В області вирощують близько 40% всіх яблук та 15,5 тисяч га плодово-ягідних насаджень.

Крім того, перший заступник голови ОДА відзначає зростання інтересу в країнах Сходу до продуктів європейської кухні, що позитивно впливає і на експорт вінницької курятини та цукру.

  • Наприклад, компанія «Вінницький бройлер» сьогодні поставляє продукцію вже в 54 країни світу. Є великий інтерес до вінницького цукру. Його поставки минулого року зафіксовано в 40 країн світу. І навіть такі екзотичні країни, як Бірма теж споживають вінницький цукор. Є також поставки в Китай, Ізраїль, Румунію.

Читайте також: Китай поступився лідерством Індії в боротьбі за Вінниччину

Інспектори з Гонконгу приїхали на «Вінницьку птахофабрику»: Україна сподівається на новий великий ринок збуту

З Поділля до Китаю: ще два підприємства Вінниччини постачатимуть «молочку» у КНР

Фото foodtribute.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Валерія Жовтун

Дякуємо!

Тепер редактори знають.