У Вінниці презентують збірку письменника та видавця Романа Малиновського “Солодке життя”

14:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому артпросторі “ПІЧ” сьогодні, 23 травня, відбудеться презентація збірки оповідань письменника та видавця Романа Малиновського “Солодке життя”. Модеруватиме зустріч директор департаменту маркетингу і туризму Олександр Вешелені. 

Як йдеться в анонсі події на Facebook, вхід вільний, реєстрація – за ЦИМ посиланням. Початок – о 19:00. Адреса – вул. Сковороди, 25 (на мапах все ще пушкіна).

Роман Малиновський ― письменник та видавець, автор збірки оповідань “Солодке життя” співзасновник та головний редактор видавництва “Вавилонська бібліотека”. Оповідання друкували в журналах “Harper’s Bazaar Ukraine”, “Versopolis”, “Київ” та інших. Окремі оповідання перекладені та опубліковані англійською, німецькою та естонською мовами. Книжка “Солодке життя” перекладена і опублікована польською мовою видавництвом “Galeria Literacka”.

– “Солодке життя” — збірка оповідань, об’єднаних настроєм та сюжетними спіралями. Ця книжка повна загадковості та грайливості, тривоги, але й легкості. “Солодке життя” запрошує до гри, до подорожі літаками і потягами, кімнатами і будинками, мегаполісами і континентами. Довіритесь героям — вони стануть вашими провідниками і вкажуть шлях у вигадливому лабіринті історій, – описують збірку дописі “ПІЧі”. 

Як коментує презентацію у Вінниці Олександр Вешелені, збірка Романа Малиновського видана до повномасштабної війни, і “багато оповідань у ній спершу можуть здатися відголоском іншого, надто далекого від нас сьогоднішніх часу“.

– Та зовсім невипадково книжку відкриває історія про вривання терору в повсякденне, хай від того не менш солодке життя. Якщо нинішня доба – це “наші нові 20-ті”, то письмо цього автора мені чомусь найбільше резонує з текстами Юліана Шпола, поєднуючи формалістську гру з тонкою іронією і водночас всепроникним віталізмом. І ні, це вже не постмодернізм, – вказано в дописі.

Фото – зі сторінки артпростору “ПІЧ”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.