У Вінниці презентують виставку фото Богдана Куценка з “Burning Man”

15:44
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці 18 вересня відбудеться виставка авторських фото вінницького митця та волонтера Богдана Куценка, який брав участь у “Burning Man”. Серед іншого, жителі міста будуть мати можливості побачити та почути історію українського “Феніксу” – роботи, яку представила на події незалежного мистецтва в США одна з українських команд.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Богдана Куценка та на сторінці співзасновниці артпростору Олександри Венславовської.

– Поки пам’ять ще не розмита піснею часу, поки обриси чіткі і легкозаймисті, поки полум’я від цих кадрів ще припікає обличчя – фото-виставка “ФЕНІКС”, – йдеться в анонсі.

“Burning Man” — щорічна восьмиденна подія незалежного мистецтва, що відбувається в США, штат Невада, в пустелі Блек-Рок. У 2023 році на “Burning Man” відкрили дві українські інсталяції — меморіал загиблим українським військовим “Храм їжака” та “Український Фенікс”. Джерело – Вікіпедія

Так, “Український Фенікс”, в представленні якого й брав участь Богдан Куценко, готувався близько року. В результаті праці ініціатора проєкту (Віталія Дейнеги), авторів-художників (Олексія Сая та Богдани Косміни), а також великої команди українців (в тому числі з США) створили скульптуру фенікса-тризуба заввишки 8 метрів. Презентація роботи на заході передбачала спалення “колодязя” – “обгортки” навколо металевої скульптури.

Як розповів Вежі Богдан Куценко, експонування виставки триватиме орієнтовно близько тижня. Загалом буде представлено кілька десятків фото.

Також під час презентації у гостей “ПІЧі” буде можливість поставити йому питання про поїздку.

Виставка фоторобіт “Фенікс” розпочнеться 19 вересня, о 19:00, в артпросторі “ПІЧ”(вул.Сковороди, 25). Вхід вільний.

Фото зі сторінки Богдана Куценка