× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці презентують тематичну настільну гру про місто “Вінницький Пан”

12:42
Автор: Олеся Яненко

Завтра, 23 серпня, у вінницькому креативному просторі “Артинов” відбудеться презентація настільної гри “Вінницький пан”, яка поєднала у своїй тематиці історію міста, історичних персонажів та сучасних місцевих підприємств. Кажуть, що за умови придбання гри розробники зможуть виготовити для бажаючих особисті фігурки себе чи друзів.

Як розповів Veжі один із розробників “Вінницького пана” Іван Ушаков, настільна гра створена на базі “Монополії”, але крім покупки та продажу підприємств, більший акцент ставитиметься на вивчення історії міста.

“Вінницький пан”  це одна з декількох тематичних ігор, що розробляє команда під назвою “Величний Пан”. Першу таку гру створили для Івано-Франківська, на черзі  Львів та Чернівці.

Відкриваючи коробку — ти потрапляєш у Вінницю. Гуляючи вулицями міста, граючи такими персонажами як Артинов, Богун, Ляля Ратушна, Пирогов, купуючи вінницькі підприємства, серед яких RІА, Еверест, Екодім, Батерфляй та багато інших, вивчаючи історію міста — отримуєш велике задоволення від процесу гри, якості та занурення в атмосферу Вінниці. Завдання гри у цікавій боротьбі отримати титул Вінницького Пана, — описують гру розробники у соцмережах.

— Саму історію, персонажів та підприємства для кожного міста ми розробляємо самі, — каже Іван. Інколи допомагали люди, які живуть в місті та можуть розповісти щось цікаве. У вінницькій грі буде 24 місцевих підприємства, які можна буде купляти і продавати, також будуть історичні картки, наприклад, картка садиби Пирогова.

Величний Пан (або просто Пан) – це настільна гра та серія унікальної якісної, тематичної продукції про кожен регіон нашої держави. Це також загадковий персонаж, який розповідає про історію нашої держави, розвіює міфи та досконало передає легенди. 

 

Ті, хто прийдуть на презентацію та придбають гру, зможуть замовити свої особисті фігурки. Варто лише скинути фото і по них ми виготовимо дерев’яні кольорові персонажі до гри для вашої сім’ї чи друзям на подарунок.

Презентація настільної гри “Вінницький пан” розпочнеться завтра, 23 серпня о 18:00 у креативному просторі “Артинов” (вулиця Архітектора Артинова, 12а).

Приходь пограти та дізнатися, хто ж такий цей Вінницький Пан?  запрошують у соцмережах на презентацію.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.