У Вінниці презентують короткометражки про “культурний феномен Сходу України”

7:55
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці, 12 жовтня відбудеться показ фільмів проєкту “ТворчСхід”, у межах якого створюють короткометражні документальні стрічки про культурні феномени сходу України. Також, на показі будуть присутні автори фільмів, з якими можна буде поговорити і про об’єктиви, і про “не-креативну” творчість.

Як ідеться у анонсі, у Вінниці відбудеться прем’єра трьох документальних стрічок від команди “ТворчСхід”, які обіцяють під час зустрічі “поділитися своїми знахідками, здогадками і великими питаннями, які стали під час зйомок і монтажу ще більшими”.

Як зазначають автори стрічок, це фільми “про взаємодію та взаємозаперечення творчості і роботи в сучасній Україні, а також про креативність, яка є бажаною, і творчість, яку ми часто не помічаємо“. Проект створений учасниками громадської організації “Фріфілмерз”.

  Ми зняли цілий фільм на фотооб’єктив з радянського фотіка на блошиному ринку, — пише команда фільмейкерів у анонсі.  Ми зазирнули в страшну темряву цехів Свеми, але чудовий RGB світ тепер виглядає ще більш неоднозначним.  Ми поділилися камерами з нашими героями та героїнями, наробили мультиків з їхніх малюнків та один раз дуже творчо посмажили картоплю. 

Показ документальних стрічок “ТворчСхід” відбудеться 12 жовтня, о 19:00, у вінницькому Архіклубі (вулиця Магістратська, 80). Вхід вільний.

— Приходьте на наші покази, розкажіть про ваші об’єктиви та “не-креативну” творчість, — запрошують фільмейкери на показ.

Головне фото: скріншот із трейлеру “ТворчСхід”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.