У Вінниці презентують книгу, присвячену польським військовим формуванням в Україні

9:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наступного тижня у Вінниці презентують книгу історика Артема Папакіна, що присвячена польським військовим формуванням  Україні 1917-1919 років. 

Презентація книги “Польські військові формування в Україні 1917-1919 р.р.” відбудеться у вівторок, 19 листопада. 

– Дослідження книги охоплює історію України та Польщі періоду Першої світової війни та Перших визвольних змагань. В період Українських Визвольних змагань 1917–1921 років на території України діють польські збройні формування, які створювалися ще в період Першої світової війни 1914–1918 років. для боротьби проти Німеччини та Австро-Угорщини, але зіграли помітну роль і в подіях Української революції. Дослідження автора книги ґрунтуються на архівних документах України, Росії та Польщі, найновіших вітчизняних та закордонних дослідженнях, – йдеться в описі події. 

В презентації книги братимуть участь автор та видавець книги. Перший, Артем Папакін, – автор наукових статей з історії Польщі та України, займається дослідженням військової історії Польщі та України від стародавніх часів і до ХХ століття, історії Перших визвольних змагань, а також вивченням українсько-польських стосунків. А видавець книги Бернард Новак є польським письменником. В якості видавця опублікував понад 100 видань. 

Презентація історії польських військових формувань в Україні відбудеться 19 листопада о 18:30 в приміщенні бібліотеки ім. Тімірязєва (вулиця Соборна, 73). 

Фото: http://www.ucrainarma.org/