У Вінниці попрощались із загиблим захисником Віталієм Олійником. ФОТО

12:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 10 травня, у Вінниці попрощались із загиблим захисником Віталієм Олійником. Як відомо, чоловік загинув 3 травня у боях на Донеччині. 

Вшанувати Героя сьогодні прийшли понад півтисячі людей – зокрема родичів, друзів, побратимів, сусідів та знайомих. Вони зустрічали захисника, створивши “живий коридор” протяжністю у близько кілометр. Люди схилялися на коліно перед воїном, який віддав своє життя за Україну.

 

 

Люди принесли із собою прапори та один великий стяг, синьо-жовті стрічки, квіти. Також вздовж “коридору” на тротуарах люди поставили лампадки. Між собою вони пригадували, яким був Віталій – зокрема, дуже сміливим.

 

 

 

Як повідомлялося раніше, до того, як приєднався до лав ЗСУ, Віталій Олійник працював водієм Автоколони СТіЛ АТ “Вінницяобленерго”. Як тільки розпочалась повномасштабна війна, одразу вирішив добровільно приєднатися до оборони рідної країни. 28 лютого його зачислили до лав Збройних Сил України. Віталій загинув 3 травня у бою в місті Слов’янськ Донецької області. Без тата залишилось двоє діток.

Нагадаємо також, що в обленерго закликали всіх небайдужих допомогти фінансово матері Віталія, Олені. Її картка – 4149 4993 8535 7999 (Олійник Олена Миколаївна).

Фото Зорини Гаджук