У Вінниці поліція виявила нелегальних мігрантів з Узбекистану, які працювали на будівництві

16:56
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На одному з будівництв міста Вінниці працівники управління міграційної поліції виявили 15 іноземних громадян, які незаконного перебували на території країни.

Як повідомив сьогодні відділ комунікації поліції Вінницької області, 29 листопада, на одному з будівництв міста Вінниці працівники управління міграційної поліції Вінниччини виявили 15 іноземних громадян. Вони перебували на території України незаконно. За порушення міграційного законодавства на іноземців склали адмінпротоколи.

За словами т.в.о. начальника управління міграційної поліції Вінниччини Дмитра Поліщука, до поліції надійшла інформація, що на одній з будівельних фірм в обласному центрі незаконно працюють іноземні громадяни.

Під час перевірки цієї інформації на одному з будівництв поліцейські виявили 15 іноземців, які порушили дозволений законодавством термін перебування на території країни.

Правопорушників запросили до Управління міграційної служби, де на них склали адміністративні протоколи за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А саме: порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України.

Також винесли постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді сплати штрафу у розмірі 3 060 гривень.

Наразі вирішується питання про примусове повернення громадян Узбекистану до країни походження.

Фото та відео – https://vn.npu.gov.ua/