У Вінниці поліція повідомила про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

16:25
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці поліція повідомила про підозру чоловіку, який вчиняв домашнє насильство відносно своєї дружини та дітей. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до двох років.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Вінницького районного управління поліції.

Вказано, що 39-річний мешканець обласного центру тривалий час вчиняв домашнє насильство відносно своєї дружини. У присутності своїх малолітніх дітей чоловік вчиняв фізичне насильство та принижував честь і гідність жінки.

– Спокійно чоловік починав до мене звертатись нецензурною лексикою. Він ображав мене словесно, а потім доходило до фізичного насилля. Неодноразово при цьому були присутні діти, тому я звернулась до працівників поліції, – зазначає потерпіла дружина Вікторія у відео правоохоронців.

Так, поліцейські неодноразово складали на порушника адміністративні матеріали та виносили термінові заборонні приписи, але чоловік продовжував чинити свої протиправні дії.

За систематичне вчинення домашнього насильства слідчі Вінницького районного управління поліції повідомили кривднику про підозру за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України (Домашнє насильство).

Зазначено, що санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до двох років. 

Тих, хто став жертвою домашнього насильства або знає таких людей, просять негайно звертатись до поліції та телефонувати за номером 102, адже ігнорування цієї проблеми може призвести прикрих наслідків.

Відео поліції
Ілюстративне фото – 24канал