У Вінниці поліція попередила бійку, яку підлітки хотіли влаштувати на одній з площ міста

11:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці поліцейські запобігли можливому конфлікту між молоддю. Правоохоронці попереджають, що провокування масових бійок серед молоді та підлітків – це спроба російських пропагандистів провести чергову ІПСО.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції у Вінницькій області, нещодавно серед неповнолітніх поширився молодіжний рух, учасники якого організовують бійку з опонентами. Вчора, 27 лютого, така “акція” планувалась і у Вінниці на одній із площ міста.

Завдяки вчасному реагуванню правоохоронців вдалося уникнути можливого конфлікту. Поліцейські супроводили молодь до Вінницького райуправління поліції для з‘ясування обставин.

У присутності батьків з хлопцями та дівчатами правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо недопущення втягнення дітей до правопорушень.

– Провокування масових бійок серед молоді і підлітків – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. Поліцейські Вінниччини вкотре закликають батьків спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їх поведінку, коло спілкування і способи проведення дозвілля, – закликають у повідомленні поліції.

Зазначимо, що, ймовірно, йдеться про рух “ПВК Редан”, який  заснований у росії та про який почали говорити в соцмережах. Так, як пише “Новинарня”, 27 лютого у Харкові, Києві, Львові, Івано-Франківську, Луцьку, Черкасах, Кременчуці та деяких містах України відбулися масові бійки та спроби сутичок за участі підлітків. За повідомленнями з соцмереж, ідеться про заснований у росії рух “ПВК Редан”.

У “Новинарні” зазначають, що перше повідомлення про таку подію в понеділок надійшло з Харкова, там відбулися затримання. Повідомляється, що правоохоронці встановили 245 учасників події, назвавши її “флешмобом”, який запустила рф.

– Частина українських коментаторів вважають “Редан” навіть інформаційно-психологічною операцією, умисно запущеною з Росії. Інформація про новий молодіжний “рух” почала активно поширюватися в соцмережах у різних регіонах після 24 лютого, коли відбулися масові затримання підлітків через бійки в торгових центрах великих міст РФ. Тільки в одному з ТРЦ Москви за один вечір затримали 300 тінейджерів, – повідомили у “Новинарні” (детальніший матеріал видання – ТУТ).

Ілюстративне фото – korrespondent.net

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.