У Вінниці поліцейські склали по три адмінматеріали на порушників, які погрожували працівникам магазину

9:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці поліцейські оформили по три адмінматеріали на порушників, які хуліганили в магазині. Зокрема, чоловіки погрожували працівникам магазину та висловлювались нецензурною лайкою в бік патрульних.

Як повідомляє Патрульна поліція Вінницької області, 7 червня вони отримали повідомлення про адмінправопорушення в одному з продуктових магазинів, що по вулиці Келецькій.

На місці подій з’ясувалось, що двоє чоловіків погрожували працівникам магазину. Вони висловлювались в їхню адресу нецензурною лайкою. На зауваження припинити правопорушення ніхто не реагував. Натомість чоловіки почали нецензурно висловлюватись і в адресу патрульних.

Персональних даних порушники не називали та продовжували поводитись агресивно. Як наслідок, патрульні їх затримали та доставили до відділку.

На 35-річного порушника патрульні склали три адмінматеріали: за ст. 173 (Дрібне хуліганство – передбачає, зокрема, до 119 гривень штрафу), за ст. 185 (Злісна непокора працівникам поліції – передбачає, зокрема, до 255 гривень штрафу) та за ч. 1 ст. 175-1 (Куріння у заборонених місцях – передбачає, зокрема, до 170 гривень штрафу) КУпАП.

На 37-річного порушника також склали три адмінматеріали: за ст. 173 (Дрібне хуліганство), за ст. 185 (Злісна непокора працівникам поліції) та за ч. 1 ст. 178 (Поява в громадському місці у п’яному вигляді – передбачає, зокрема, до 85 гривень штрафу) КУпАП.

Фото – зі сторінки патрульної поліції у Вінницькій області