У Вінниці покажуть фільм “Вусатий фанк” – про один із найяскравіших періодів української популярної музики

13:29
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Цієї неділі, 3 жовтня, у Вінниці покажуть “Вусатий фанк” – документальну стрічку про один з найяскравіших періодів української популярної музики.

З цієї події розпочнеться новий сезон у кіноклубі артпростору “ПІЧ”. Як зазначили в анонсі заходу, це буде прем’єра стрічки у Вінниці, а після перегляду “Вусатого фанку” на глядачів чекає розмова з автором фільму Віталієм Бардецьким та “фанкі-сюрприз” від гурту “Blueberry Jam”. 

– Фільм розповідає про прогресивний та потужний рух, який проявляв та формував українську культуру у 1960-х роках. Український новий фанк виріс на ідеї партії замінити західний музичний рух місцевими ВІА. Та щось пішло не за сценарієм: замість лояльних партії музикантів, влада отримала сучасну та самобутню музичну сцену. Обережно, фільм б’є по комплексу меншовартості. Як каже Віталій Бардецький, вусатий фанк – це історія успіху, – кажуть організатори.

Після перегляду фільму відбудеться розмова з режисером, який відповість на усі запитання, що вас зацікавлять. Зі слів організаторів, Віталій Бардецький   “страшний меломан”, який заснував у Києві культові аудіофільні бари, тож з ним більше ніж є про що поговорити.

– Далі по плану – сюрпризний канц у сікрет плейс для продовження фанкового відголоску у гарячих серцях глядачів. “Blueberry Jam” грувять так, ніби поняття грув теж народилося у Вінниці. Хлопці правда знають, як змусити твої кінцівки рухатись. Звільняйте від планів вечір неділі, налаштовуйтесь на піднесений показ, готуйте питання та шукайте супер-фанковий лук, щоб танцювати! – йдеться в анонсі заходу.

Перегляд фільму “Вусатий фанк” відбудеться у неділю, 3 жовтня, в артпросторі “ПІЧ” (вул. Пушкіна, 25). Вхід – о 17:45, початок – о 18:00 годині. Членський внесок відсутній. Та оскільки кількість місць обмежена, вхід – за умови попередньої реєстрації за ЦИМ посиланням.

Афіша – kino.pich

Читайте також: “Урбаністика для дітей”, велоекскурсія і концерт: повна програма фестивалю “Майстерня громади. Вінниця”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.